LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon të papriturat e ditës së sotme

21 Shtator 2020, 08:03, Horoskopi CNA

Kjo është një ditë disi e veçantë. Ne jemi duke pritur për Diellin në kundershtim. Kjo është një periudhë në të cilën ju ende duhet të përballeni me shumë probleme, por me ardhjen e dhjetorit shumë situata do të zgjidhen. Është e vërtetë se kjo është ende një fazë kaotike në të cilën duhet të përpiqeni të zgjidhni çështjet familjare.

Kjo valë e rëndësishme vazhdon . Përveç që këto ditë ka një lodhje të fortë, mbase edhe shqetësim në lidhje me çështjet ekonomike. Me Jupiterin dhe Saturnin të favorshëm, kush pret një telefonatë mund ta marrë atë deri në nëntor, kushdo që e ka pasur tashmë mund të ndihet më mirë. Sidoqoftë, dita ju sheh pak të hutuar.

Binjakët

Ju jeni në një situatë të një kaosi të madh kryesisht sepse ka një lodhje të madhe fizike. Ju jeni ndër ato shenja që me ardhjen e dhjetorit ata do të heqin qafe shumë shqetësime sipas horoskopit Paolo Fox. Me këtë Venus të favorshme kjo do të jetë një javë shumë e rëndësishme për dashurinë. Nëse çifti juaj është në krizë, duhet ta përdorni këtë periudhë për të provuar të zgjidhni gjërat.

Gaforrja

Në këtë të hënë ju jeni në një pozicion forcë, si dhe shenjat e Akrepit dhe Shigjetarit. Ju jeni më tepër të favorizuar në gjithçka. Duhet thënë se këto janë ditë të rëndësishme për të nxjerrë një dashuri, për të jetuar më mirë një emocion. Tetori do të konfirmojë disa ndjenja.

Këtë të hënë e shihni se keni nevojë të luftoni me shumë vështirësi ose thjesht nuk ndiheni të arsyeshëm . Sidomos në marrëdhëniet me shenjat e Demit, Ujori astrologu këshillon pak kujdes.

Virgjëresha

Për momentin ka perspektiva të mira . Kjo është gjithashtu një shenjë e preferuar sepse nuk ndaleni kurrë, jeni gjithmonë shumë energjikë. Përveç kësaj, ne po i afrohemi një muaji tetor i cili do të jetë me forcë absolute edhe për ndjenjat.

Peshorja

Se keni nevojë për dikë që t’ju nxisë, për t’ju dhënë një ndihmë të vogël, horoskopi i Paolo Fox ka përsëritur këtë për disa kohë. Kjo ndihmë mund të vijë falë Diellit i cili do të hyjë në shenjën tuaj nga e marta, si dhe vjeshta mbërrin zyrtarisht, e cila do të jetë gjithashtu një sezon i rimëkëmbjes për marrëdhëniet shoqërore.

Akrepi

Këtë të hënë po ndiheni më të fortë me këtë Hënë në shenjën tuaj. Ju gjithashtu ndiheni të gatshëm të thoni gjëra që deri vonë nuk do t?i kishit thënë apo menduar kurrë. Së bashku me Gaforren dhe Shigjetarin ju jeni ndër shenjat që mund të ndërthurin diçka të rëndësishme.

Shigjetari

Në ditët e ardhshme ju do të dëshironi të lëvizni : ne kemi një situatë më së shumti. Për të gjithë ata që kanë përjetuar probleme dashurie, këshilla e astrologut është të flasin deri në fund të Shtatorit, Tetori mund të sjellë një urrejtje, disa vonesa në qendrat e projektit.

Bricjapi

E juaja është një nga shenjat e forta të vitit. Astrologu shpreson që shumë kanë pasur kombinime të mira: nëse një lidhje dashurie fillon këto ditë është e mundur që të jetë me shenjat Virgjëresha dhe Peshqit. Në punë jeni të lumtur të filloni diçka të re, të rëndësishme. Lajme të mira po vijnë.

Këtë të hënë, ju mund të ndiheni shumë konfuzë, madje edhe shumë nervozë. Ka situata për t?u kuptuar, mbase edhe marrëdhënie për t?u mbyllur. Në këtë kohë, dhe veçanërisht nga java tjetër, do të duhet të filloni të bëni më shumë matematikë. Situata ekonomike duket se është nën presion.

Peshqit

Kjo Hënë e bukur vlerëson të gjithë njerëzit e shenjës tuaj dhe siguron energji të mirë edhe ndaj të tjerëve. Marrëdhëniet me Bricjapin, Virgjëreshën dhe Peshoren janë mjaft të forta. Më në fund, nga e marta Dielli nuk do të jetë më e kundërta: është koha për shpengim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga