LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi javor përsa i përket financave/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë të zodiakut

20 Shtator 2020, 10:17, Horoskopi CNA

Dashi

Këtë javë, mos kini frikë të përfshiheni më shumë në zgjidhjen e problemeve të parave ose dokumenteve financiare / bankare. Gjatë këtyre shtatë ditëve, rrethana të ndryshme ose njerëz të rëndësishëm do t’ju ndihmojnë të bëni këto gjëra në mënyrën më të mirë për ju.

Për shumë, java parashikon para të papritura ose një mundësi të re për të ardhura shtesë.

Binjakët

Financiarisht, gjërat do të jenë të qëndrueshme, por shmangni rreziqet ose kostot impulsive.

Gaforrja

Interesat tuaja financiare me njerëz nga afër dhe larg do të kenë një zhvillim të mirë. Shumë do të pësojnë një kosto të lidhur me një udhëtim ose zhvendosje të ardhshme.

Pritjet tuaja në lidhje me paratë mund të mos mbulohen nga ngjarjet reale që do të përjetoni këtë javë.Në fakt, ju mund të keni të ardhura shumë të mira, por edhe shumë më tepër, madje edhe punë të lodhshme.

Virgjëresha

Do të gëzoni të ardhura të mira në familjen tuaj ose dikush nga rrethi juaj i të afërmve do të kontribuojë një shumë të mirë parash në buxhetin e familjes tuaj.

Peshorja

Do të keni mundësi të arrini sukses në punën tuaj, gjë që do t?ju sjellë të ardhura shtesë ose do të gjeni punë shtesë.

Akrepi

Në përgjithësi, megjithatë, këtë javë bëni kujdes në të gjitha gjërat që kanë të bëjnë me paratë ose të paktën me një kosto më të lartë.

Shigjetari

Gjatë javës, shumë do të përjetojnë një situatë të pakëndshme që do të ketë të bëjë me paratë. Një ngjarje e ngjashme mund të përjetohet nga ju që keni biznesin tuaj.

Bricjapi

Nëse keni lindur nën shenjën e Bricjapit, këtë javë do t’ju duhet të përfshiheni në probleme financiare ose procese gjyqësore që do të lindin për shkak të gabimit, mosveprimit ose mashtrimit të dikujt. Të gjitha veprimet tuaja në lidhje me dokumentet financiare dhe ruajtjen e tyre do të kërkojnë më shumë vëmendje gjatë javës.

Java do të jetë e favorshme për disa angazhime dhe veprime që lidhen me pasurinë e trashëguar, dokumentet ose kujdesin për pasurinë e prindërve dhe të afërmve të moshuar.

Peshqit

Burrat do të kenë të ardhura të mira, por kostot do të jenë mjaft të larta: veçanërisht ato që lidhen me fëmijë ose të afërm të tjerë. Kjo është një javë në të cilën stabiliteti juaj financiar do të përcaktojë gjendjen shpirtërore dhe veprimet tuaja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga