LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar për ju astrologu i famshëm

24 Shtator 2020, 08:01, Horoskopi CNA

E keni të vështirë të qëndroni të qetë këto ditë. Astrologu ju këshillon të bëni shumë kujdes. Fizikisht, mund të ndiheni pak të provuar.

Përfitoni nga këto dy ditë të enjten dhe të premten. Mundohuni të bëni atë që ju takon dhe atë që është me të vërtetë e mundur të bëni, veçanërisht në dashuri.

Binjakët

Këto janë ditë kur lodhja e bën veten të ndjerë sipas horoskopit Paolo Fox. Është e mundur që ju jeni duke kërkuar një identitet të ri nga pikëpamja profesionale. Ditë e lodhshme.

Gaforrja

Këtë të enjte mund të ndiheni disi jashtë llojit. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të kërkoni pak qetësi dhe qetësi në këto ditë kur mund të ndiheni nën presion.

Në punë astrologu ju këshillon të lëvizni me kujdes, si dhe për çështje që lidhen me paratë dhe financat. Në dashuri do të ishte mirë të vlerësoni ose rivlerësoni një marrëdhënie.

Virgjëresha

Sot ka ende pak lodhje. Nga e premtja, megjithatë, do të ketë një rikuperim të mirë. Isshtë një situatë interesante astrologjike për të bërë propozime.

Peshorja

Këtë të enjte jeni shumë të lodhur . Do të jetë e vështirë të gjesh kohë dhe hapësirë ??për arsyetim paqësor. Astrologu ju këshillon të shtyni gjithçka për të Shtunën pasdite.

Akrepi

Çiftet që e kanë përballuar këtë shtator mjaft të rëndë do të përballen me një tetor më të mirë. Mundohuni të mos provokoni shumë njerëz përreth jush sepse ata mund të humbin durimin e tyre.

Shigjetari

Vazhdoni këtë progres të ngadaltë në pozitivitet dhe deri në fund të vitit mund të jeni duke zgjidhur një problem personal ose biznesi.

Bricjapi

Me Hënën në shenjë në 48 orët e ardhshme mund të merrni një përgjigje të këndshme për kërkesat tuaja. Duke filluar një projekt të ri, një program i ri do të jetë i mundur edhe nëse është i lodhshëm.

Jeni shumë të hutuar këto ditë dhe po përpiqeni të zgjidhni edhe problemet e biznesit. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni te ndjenjat dhe miqësitë.

Peshqit

Me përfundimin e kundërshtimit të Hënës, sot ka një rimëkëmbje të qartë. Me Merkurin në një aspekt të favorshëm në fund të muajit, do të ketë gjithashtu një rikuperim në vendin e punës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga