LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kanë një ndjeshmëri të madhe/ Shenjat më intuitive të horoskopit

26 Shtator 2020, 14:11, Horoskopi CNA
Kanë një ndjeshmëri të madhe/ Shenjat më intuitive

Akrepi

Akrepi ka një ndjeshmëri nate. Ata mund të shohin përmes errësirës, kur të tjerët nuk munden. Ata janë të vetëdijshëm për rreziqet e errësirës, pra, kanë një aftësi për të skanuar çdo gjë që i rrethon. Intuita e Akrepit do të thotë se ata mund të skanojnë një situatë dhe të kuptojnë se cili është kuptimi përpara të tjerëve.

Ujorët janë vizionarët e vërtetë të zodiakut, thotë McKrean. Intuita e Ujorit, sipas astrologjisë, shkon po aq thellë sa shenjat e Ujit. I drejtuar nga Urani, Zoti i qiejve dhe planeti përtej spektrit të dukshëm nga toka, Ujori ka një perspektivë të gjerë.

Peshqit

Si shenja e fundit e zodiakut, Peshqit vijnë me kujtesën ekzistuese dhe përvojën e 11 shenjave të mëparshme. Kjo, natyrshëm, i bën ata më intuitivë. Kur bota duket në kaos, Peshqit do të jenë të qetë sepse ata e dinë nga kujtesa kolektive se si do të funksionojnë gjërat, thotë Mckean. Drejtuar nga Neptuni, Zoti i Deteve, ekziston një cilësi mistike dhe ëndërrimtare rreth tyre. Lloji i tyre i intuitës është një kombinim i njohjes së brendshme, përvojës kolektive dhe mençurisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga