LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

25 Shtator 2020, 08:18, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Sot do të shfryni zemërimin tuaj, por këshilla është gjithmonë ta përdorni energjinë tuaj në mënyrën e duhur! Do të ishte më mirë të mos zemërohesh.

Sot do të mund të shënoni një qendër të bukur , veçanërisht nëse jeni duke pritur për propozime ose kërkesa. Sidoqoftë, disa vështirësi ekonomike duhet të merren parasysh.

Binjakët

Fundjava e ardhshme do të jetë e rëndësishme për ju dhe e diela do t’ju favorizojë në një mënyrë të veçantë. Emocione të bukura të mundshme në sy.

Gaforrja

Sfera e punës po përjeton momente shumë të vështira : dikush është i hutuar, dikush tjetër po përjeton ose ka përjetuar një bllok. Këshilla është të sqaroheni!

Ju jeni në një gjendje shumë të veçantë: afeksionet dhe marrëdhëniet zënë vend që nga fillimi. Polemika të mundshme në lidhje me punën ose përplasje me disa kolegë.

Virgjëresha

Kjo fundjavë ju fton të rikuperoni pak qetësi të humbur . Dita e sotme do t’ju ftojë të jeni të kujdesshëm , por do të jetë më mirë se sot.

Peshorja

Nga ana sentimentale, ju po kërkoni një të vërtetë . Ka kaq shumë konfuzion në ajër dhe sipas horoskopit të Paolo Fox mund të ndiheni të lënë mënjanë pak në punë.

Akrepi

Mes nesër dhe pasnesër duhet të përpiqeni të sqaroni gjithçka që është e gabuar me familjen dhe në dashuri. Është thelbësore të zgjidhen edhe problemet më të parëndësishme.

Shigjetari

Deri të Dielën mund të zgjoni instinktet tuaja . Muaji Tetor nuk do t’ju lejojë të mbani emocione të caktuara, kështu që duhet të bëni një zgjedhje midis asaj që ndjeni dhe asaj që mund të arrini.

Bricjapi

Të yjet janë në anën tuaj dhe shpresa është që në këtë periudhë ju keni ide të qarta dhe mund të kryejë një projekt të mirë. Këshilla është të mos jesh pesimist!

Kjo fundjavë duhet t’i kushtohet mbi të gjitha ndjenjave , sepse në nivelin e punës ka shumë konfuzion dhe ndoshta disa bllokime. Aftësi të mira veprimi.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni çdo çështje me njerëzit e tjerë deri në fund të muajit, sepse tetori do të sjellë vetëm marrëdhëniet më të vërteta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga