LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E paparashikueshme/ Karakteristikat e Peshores

24 Shtator 2020, 13:59, Horoskopi CNA

1- Di të falë por nuk harron.

2- Shpesh kërkon  marrëdhënie afatgjata dhe më kuptimplota .

3- Është e drejtë, e ekuilibruar dhe e shpejtë për të pranuar kur gabojn.

4-Është e zgjuar dhe jashtëzakonisht e ‘ndezur ?.

5-Nuk beson asgjë pa e parë më parë me sytë e vet .

6-Është një negociator i qetë i cili është në gjendje të flasë me çdo njeri.

7-Është jashtëzakonisht e vëmendshme dhe shpesh di më shumë sesa lejohet.

8-Nuk mund të qëndrojë me njerëz egoistë dhe të pakonsiderueshëm .

9-Ka një  qasje të ftohtë dhe të  qetë ndaj jetës.

10-Është  bindëse  dhe vështirë t?i thuhet jo.

11-Mund të jetë jashtëzakonisht simpatike dhe pak flirtuese.

12-Preferon të humbasë një debat sesa të humbasë një miqësi.

13-Është mendjehapur dhe kureshtare pafund.

14-Mund të jetë e çiltër e  paparashikueshme ndonjëherë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga