LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elbasan/ Grabitën një banesë, arrestohen dy autorët

18 Mars 2015, 07:10, Aktualitet CNA

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga shtetasit  Klison Eduart Kovacaj, i datëlindjes .19.05.86, lindur e banues ne Elbasan dhe Spartak Kristo Panxhi, i datëlindje 05.02.87, lindur e banues ne Elbasan.

Arrestimi i ketyre shtetasve u krye për arsye se këta persona, ne bashkepunim me njeri tjetrin, kane vjedhur banesen e shtetasit Roland Tela.

 

Lajmet e fundit nga