LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohen posterat paraprak për ‘Spectre’

17 Mars 2015, 22:50, Aktualitet CNA

Sony dhe EON Productions zbuluan sot posterin paraprak për filmin e 24 të James Bond, Spectre. Në filmin me regji të Sam Mendes luajnë gjithashtu Christoph Waltz, Monica Bellucci, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, dhe Andrew Scott.

Lajmet e fundit nga