LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Elbasan/ Grabitën një banesë arrestohen 2 persona

18 Mars 2015, 06:59, Aktualitet CNA

Policia e Elbasanit ka arrestuar shtetasit me Klison Eduart Kovacaj i datelindjes 19.05.1986, lindur e banues ne Elbasan dhe Spartak Kristo Panxhi  i datelindjes 05.02.1987, lindur e banues ne Elbasan. Ata akuzohen se janë autorë të një grabitje banese në qytetin e Elbasanit. Mësohet se të arrestuarit kanë grabitur banesën e shtetasit Roland Tela. Pas një hetimi të policisë, ranë në pranga ditën e sotme dy grabitësit e banesës.

 

Lajmet e fundit nga