LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Toti me Noemin shpesh në Shqipëri, zbulohet arsyeja

6 Dhjetor 2022, 20:50, Sport CNA

Toti me Noemin shpesh në Shqipëri, zbulohet arsyeja

Françesko Toti i dha fund martesës me Ilari Blazin dhe tashmë prej muajsh është në një lidhje me Noemi Bokin.

Së fundi, mediat italiane kanë raportuar se çifti Toti-Boki kanë udhëtuar shumë shpesh së bashku në Shqipëri dhe Durrësi e Tirana kanë qenë destinacionet e tyre.

Shkak i këtyre udhëtimeve ka qenë axhenda e legjendës së Romës, që sipas mediave italiane është përfshirë si investitor në një projekt imobiliar shumë të përfolur dhe jo me pak rreziqe, në Shqipëri.

Pikërisht për këtë arsye, Totit i është dashur të fluturojë shpesh drejt Shqipërisë dhe thuajse gjithmonë është shoqëruar nga Noemi.

Lajmet e fundit nga