LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja serbe habit me deklaratën e saj: Shaqiri më ka dërguar video nga dhoma e zhveshjes

6 Dhjetor 2022, 14:48, Sport CNA
Këngëtarja serbe habit me deklaratën e saj: Shaqiri më ka

Ndeshja Serbi-Zvicër shkaktoi një zhurmë të madhe në rrjet, e cila vazhdon të përflitet edhe sot.

Këngëtarja e njohur serbe, Maja Nikolic, i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Teksa ishte e ftuar në një emision sportiv në Serbi, ajo ka komentuar kampionatin botëror të Katarit:

“Për mua futbolli është një gjë e madhe. I përkrah dhe i dua aq shumë, saqë isha gati të këndoja për ta tri ditë sikur të arrinin ta mposhtnin Zvicrën”.

Mirëpo më tej Nikolic zbuloi se futbollisti shqiptar Shaqiri i ka dërguar një video nga dhoma e tij e zhveshjes duke dëgjuar këngët e saj.

“Ajo që njerëzit nuk e dinë është se Shaqiri më ka dërguar përshëndetje nga dhoma e zhveshjes ku kanë luajtur këngët e mia. U thashë mos më përshendesni rastësisht, por asnjërit derisa të na kërkoni falje publike, turp të keni, unë jam patriote, si mund të më përshëndesni?”- tregoi ajo.

Lajmet e fundit nga