LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet në Kukës/ Basha pi kafe në Tufinë

24 Shtator 2023, 10:15, Politikë CNA

Zgjedhjet në Kukës/ Basha pi kafe në Tufinë

Sot po zhvillohen zgjedhjet për kryetar bashkie në Kukës.

Ndërsa procesi i votimit vijon normalisht në Kukës, duke mos pasur asnjë kandidat për këto zgjedhje, Lulzim Basha ka zgjedhur të pijë kafe në zonën e Tufinës në Tiranë.

Basha i vulës po e pi kafen e mëngjesit me një grusht njerëzit të cilët i quan mbështetës të tij.

Si të mos mjaftonte kjo, Basha ka kopjuar dhe metodën e kryeministrit Edi Rama, i cili përshëndet ndjekësit e tij çdo mëngjes me një njoftim krahas.

“E diela nisi me këtë kafe në Tufinë, mirëmëngjes të gjithëve!”, shkruan Basha./ CNA

 

Lajmet e fundit nga