LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Voton Albert Halilaj i PS-së/ Mesazhi për qytetarët e Kukësit

24 Shtator 2023, 09:38, Aktualitet CNA
Voton Albert Halilaj i PS-së/ Mesazhi për qytetarët e
Albert Halilaj, kandidat i PS-së

Kandidati i PS për Bashkinë e Kukësit, Albert Halilaj, ka votuar mëngjesin e sotëm.

Halilaj u ka bërë thirrje qytetarëve kuksianë që të marrin pjesë masivisht në votime.

Ai përgëzon qytetarët pasi është e vetmja fushatë që nuk pasur asnjë incident.

“Ju falënderoj që jeni prezentë. Unë nga qytetarët e Kukësit pres pjesëmarrje në votim, për të votuar një djalë që do t'i shërbejë Kukësit. E vetmja fushatë që s’kemi pasur një incident, i përgëzoj për vlerat që kanë përcjellë. I ftoj të votojnë alternativën më të mirë dhe më bindëse për këtë qytet të mrekullueshëm”, tha Halilaj./ CNA

 

Lajmet e fundit nga