LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Procesi i votimit në Kukës/ Pjesëmarrja deri në orën 09:00

24 Shtator 2023, 09:58, Politikë CNA
Procesi i votimit në Kukës/ Pjesëmarrja deri në orën
Foto ilustruese

Që prej orës 07:00 të mëngjesit ka nisur procesi i votimit për kryetar bashkie në Kukës, ku përballë janë dy kandidatët, Emri Vata i Bashkë Fitojmë dhe Albert Halilaj i PS.

Sipas të dhënave deri në orën 09:00 në process kanë marrë pjesë 4.45% e zgjedhësve.

Deri më tani kanë votuar 1531 zgjedhës. Procesi vijon në 55 qendra votimi./ CNA

 

Lajmet e fundit nga