LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohen detaje/ Sa do të zgjasë protesta, 20 folës do t'u drejtohen qytetarëve

12 Nëntor 2022, 15:42, Politikë CNA
Zbulohen detaje/ Sa do të zgjasë protesta, 20 folës do t'u
Foto ilustruese

Detaje të reja janë zbardhur nga protesta e opozitës. Sipas gazetares Klodiana Lala, protesta pritet të zgjasë rreth 3 orë.

Do të jenë 20 folës që do t'u drejtohen qytetarëve si dhe pritet që në fund të jepet një mesazh nga kreu i demokratëve Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga