LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fieri, gati për protestë/ Luan Baçi: Ky është vetëm fillimi

12 Nëntor 2022, 13:25, Politikë CNA

Fieri, gati për protestë/ Luan Baçi: Ky është

Kur na ndajnë rreth tri orë nga nisja e protestës, nga rrethet qytetarë të shumtë raportohet se janë nisur drejt Tiranës.

Nga Fieri, sipas deputetit Luan Baçi janë nisur anëtarë e simpatizantë të partisë demokratike si dhe qytetarë.

Baçi ka thënë se ky është fillimi i një vale protestash, jo vetëm në Tiranë, por që do të shtrihen edhe nëpër rrethe.

Fieri, gati për protestë/ Luan Baçi: Ky është

“Këto protesta, ecin paralel me primaret, nga ku pritet të dalin kandidatët zyrtar për zgjedhjet e 14 majit”, ka thënë ndër të tjera./CNA.al

Lajmet e fundit nga