LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama “zgjohet” në Shkodër/ “Zoja që po i ndrit nuri nga turistët”

17 Gusht 2023, 08:40, Politikë CNA

Rama “zgjohet” në Shkodër/ “Zoja që po i ndrit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të enjte disa pamje nga Shkodra.

Për të uruar një ditë të mbarë, ai tregon turistët e shumtë të mbërritur në Shkodër këtë sezon veror.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Rama deklaron se Shkodrës po i ndrit nuri nga turistët, të cilët kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet në plazhet e Velipojës ose po vizitojnë sitet kulturore.

Mirëmëngjes,

dhe me zojën Shkodër që po i ndrit nuri nga turistët e shumtë këtë sezon, të cilët i gjen nga gjithë Europa duke shijuar plazhet e Velipojës dhe sitet kulturore, ushqimin fantastik dhe natyrën e pashoqe, ju uroj ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë./ CNA

Lajmet e fundit nga