LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bushati tallet me Veliajn/ “Po i jep prova dashurie dhe besnikërie Ramës…”

13 Gusht 2023, 14:35, Politikë CNA
Bushati tallet me Veliajn/ “Po i jep prova dashurie dhe besnikërie
Analisti Andi Bushati

Kryeministri Edi Rama u zhfaq mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania” krah reperit Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy.

Foton e tyre e publikoi në rrjete socviale vetë kryeministri dhe më pas edhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

“I kapa një foto dy çunave më të zhurmshëm n'Tiron! Edi Rama zhurm – zhurm – shum – shum – zhurm”, shkruante Veliaj krahas fotos së Ramës me Noizyn.

Bushati tallet me Veliajn/ “Po i jep prova dashurie dhe besnikërie

Kjo foto nuk ia ka shpëtuar syrit kritik të analistit Andi Bushati, i cili ka ironizuar Veliajn me një status në rrjetet sociale.

"Hahahahahahahaha....Lali mund të ketë nevojë të japë prova besnikërie apo dashurie....po ka rrugë më efikase se ta krefësh burrin e botës për çështje moshe", deklaron Bushati./ CNA

Bushati tallet me Veliajn/ “Po i jep prova dashurie dhe besnikërie

Lajmet e fundit nga