LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha tallet me Bashën: Mjeran, keqpërdoret nga Rama-Balla

14 Gusht 2023, 12:28, Politikë CNA

Berisha tallet me Bashën: Mjeran, keqpërdoret nga Rama-Balla

Ish-kryeminsitri Sali Berisha në një deklaratë për mediat është shprehur se Lulzim Basha është një peng i shpifur i kryeministri Edi Rama.

Berisha e quajti Bashën një mjeran që shpesh keqpërdoret nga Rama dhe Balla, që ndonjëherë ia kalojnë me qira edhe Erion Veliajt.

“Peng i shpifur i Ramës. Mjeran që keqpërdoret nga Rama-Balla, Balla-Rama dhe ndonjëherë ia japin me qira dhe Erion Veliajt”, ka thënë Berisha./ CNA

 

Lajmet e fundit nga