LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit/ PS zyrtarizon kandidaturën

24 Gusht 2023, 18:18, Politikë CNA

Zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit/ PS zyrtarizon kandidaturën

Asambleja e Partisë Socialiste në Kukës ka miratuar kanidaturën e Albert Halilajt për bashkinë e Kukësit në zgjedhjet që do të mbahen në 24 shtator.

Lajmin e ka bërë të ditur Pandeli Majko , drejtuesi i PS në qarkun e Kukësit. Ndër të tjera Majko thotë se vështirësia është sfidë dhe jo pengesë për PS.

“Sot, asambleja e Partisë Socialiste miratoi kandidaturën e Albert Halilaj!Shtabi elektoral bëri mbledhjen e parë!  Vështirësia është sfidë dhe jo pengesë për familjen tonë! Do ja dalim!”, shkruan Majko./ CNA

 

Zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit/ PS zyrtarizon kandidaturën

Lajmet e fundit nga