LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Protesta e 7 Korrikut/ Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë: Na dërgoni sloganet tuaja

30 Qershor 2022, 17:45, Politikë CNA
Protesta e 7 Korrikut/ Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë:
Foto ilustruese

Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë i cili është edhe grupi që po merret me organizimin e protestës së 7 Korrikut, kërkon nga qytetërat që të propozojnë slogane.

Me një njoftim në faqen në Facebook, Fronti kërkon që qytetarët të dërgojnë slogane.

NA DËRGONI SLLOGANIN TUAJ PËR #7KORRIK

Duke qenë se brenda orës 20:00 do të mbyllim draftimin e të gjithë slloganeve të Protestës së #7Korrikut, kushdo nga ju që e sheh të dobishme ka kohë të na dërgojë si koment në këtë status slloganin që mendon se është i dobishëm!

Dje në mesnatë mjeku në Angli, Z. Milaim Nela, si pjesë e kontributit për Frontin për Shpëtim Kombëtar na dërgoi publikisht slloganin e tij, ndër më kryesorët në bashkimin e kauzave civile dhe politike:

“PA IKUR RAMA DHE VELIAJ, NUK SHPËTON SHQIPËRIA”/CNA.al

Protesta e 7 Korrikut/ Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë:

Lajmet e fundit nga