LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk bëj asnjë diskutim paraprak për gjykatën”/ Berisha: Në protestë ishim për Ramën, jo për vulën

3 Mars 2023, 14:12, Politikë CNA

“Nuk bëj asnjë diskutim paraprak për gjykatën”/

Kreu i PD-së, Sali Berisha, pas përfundimit të protestës është pytur lidhur me vendimin e Gjykatës për vulën dhe a do ta lironte selinë e PD-së, nëse vula përfundonte në duar të përçarësve,

Berisha nuk ka pranuar të japë  përgjigje pa u shprehur.

“Mirënjohje për dhjetëra mijëra qytetarë që lanë çdo gjë dhe mbushën bulevardin si kurrë ndonjëherë në të njëjtën orë. E kam thënë nuk kam ndërmend të bëj asnjë diskutim paraprak për gjykatën. Në protestë ishim për Edi Ramën, për ne armik numër një është Edi Rama”, tha Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga