LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nikolla u hoqi fjalën/ Deputetët e PD-së ndjekin rrugën e Berishës

2 Shkurt 2023, 11:58, Politikë CNA

Nikolla u hoqi fjalën/ Deputetët e PD-së ndjekin rrugën

Deputetët e PD-së nuk dorëzohen dhe vijojnë të mbajnë të bllokuar foltoren e Kuvendit.

Teksa qëndrojnë në këmbë dhe të rrethuar nga Garda, kryeparlamentarja ka hequr fjalën e tyre.

Por kjo gjë nuk i ka ndalur deputetët, teksa vijojnë të mbajnë fjalimet e tyre “live” në rrjetin social “Facebook” të deputetes Albana Vokshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga