LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputetët e PD-së bllokojnë foltoren e Kuvendit/ Rama nuk është paraqitur ende

2 Shkurt 2023, 10:26, Politikë CNA

Deputetët e PD-së bllokojnë foltoren e Kuvendit/ Rama nuk

20 minuta nga nisja e seancës parlamentare dhe ende nuk është kaluar pika për miratimin e procesverbalit.

Deputetët e PD-së e kanë kundërshtuar miratimin, duke argumentuar se seanca e kaluar ka qenë e turpshme.

Ata kanë bllokuar foltoren, ndërkohë që vendi i Ramës në Kuvend është ende bosh./CNA.al

Lajmet e fundit nga