LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazment Bardhi del jashtë kontrollit/ Sulmon Lindita Nikollën

2 Shkurt 2023, 11:32, Politikë CNA

Gazment Bardhi del jashtë kontrollit/ Sulmon Lindita Nikollën

Deputeti Gazment Bardhi ka dalë jashtrollit, duke sulmuar deputetet në Kuvend.

E ka nisur me Elisa Spiropalin dhe e ka vijuar me kryeparlamentaren Lindita Nikolla.

“Mos u sill si kukull e Edi Ramës, silluni si kryetare e Parlamentit. Thirr Kryeministrin në seancë. Më lër të mbaroj. Si avokate ta marrë Elisën, nuk ndërhyj. Por si kryeministër të vijë këtu dhe të japë llogari. Nuk pranoj të bëj interpelancë me hijen e kryeministrit. Se di që ajo të ketë qenë në këto takime, por ka qenë Kryeministri dhe Duçka dhe Neza. Nëse i ka folur Rama në vesh dhe Elisa të vijë të bëjë këtu si altoparlant", tha Bardhi./CNA.al

Lajmet e fundit nga