LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Më ka marrë malli për Linditën"/ Boçi nuk kursen ironinë për kryeparlamentaren

13 Shkurt 2023, 17:07, Politikë CNA

"Më ka marrë malli për Linditën"/ Boçi nuk

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka ironizuar kryeparlamentaren, Lindita Nikolla për situatën dhe tensionet që po ndodhin jashtë Parlamentit.

Punonjësit e Gardës nuk po lejojnë depuetetët e PD-së që të hyjnë në Parlament.

Luçiano Boçi ka ironizuar Nikollën duke u shprehur se arsyeja pse ai do të hyjë është të dëgjojë zërin e saj.

Kam qejf të dëgjoj Lindita Nikollën. Më ka marrë malli,  ta dëgjoj mo vlla. Jam me mandat çfarë është kjo punë. Më prek , mos më prek”, tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga