LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A s’ju vjen turp? / Vokshi “bën për një lekë” punonjësit e Gardës

13 Shkurt 2023, 17:00, Politikë CNA

A s’ju vjen turp? / Vokshi “bën për një

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi i është kthyer me tone të ashpra punonjësve të gardës të cilët nuk po lejojnë deputetët e përjashtuar të hyjnë brenda në Parlament.

Sipas saj ndalimi i deputetëve është antiligjor dhe i turpshëm. 

“A s’ju vjen turp 20 veta aty dhe nuk lini deputetët të hyjnë në seancë. Urdhri për përjashtimin është nul antiligjor. Për një copë pune bëni kështu. S’jemi kriminelë”, u shpreh ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga