LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

1 orë para protestës/ Zbulohet lëvizja e opozitës

13 Shkurt 2023, 14:11, Politikë CNA
1 orë para protestës/ Zbulohet lëvizja e opozitës
Foto ilustruese

Një orë para protetës para parlamentit, PD do të mbledhë grupin parlamentar në selinë blu.

Mësohet se në orën 16:00 grupi parlamentar do të diskutojë për protestën, e cila do të zhvillohet në orën 17:00.  

Deputetët do të flasin për skenarin e protestës dhe veprimet që do të ndërmerren në rast se nuk lejohen të flasin në parlament./ CNA.al

Lajmet e fundit nga