LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi nuk ndalet edhe pas zgjedhjeve/ Do të vazhdoj të jem në terren

21 Maj 2023, 20:20, Politikë CNA

Këlliçi nuk ndalet edhe pas zgjedhjeve/ Do të vazhdoj të

Ish-kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Tiranën, Belind Këlliçi vazhdon të jetë pranë bashkëqytetarëve të tij edhe pas zgjedhjeve.

Në një postim në rrjetet sociale ai ka ndarë foto me demokratët e Qesarakës dhe Tufinës ku i ka falenderuar për qendresën e tyre në garën e 14 majit.

Këlliçi ka bërë të ditur se nuk do të ndalet dhe do të vazhdojë të jetë në terren pranë banorëve të Tiranës.

“Unë do të vazhdoj të jem në terren, aty ku është Tirana reale dhe njerëzit e saj.

Një faleminderit për demokratët e Qesarakës dhe Tufinës, për qëndresën e tyre në garën më të pabarabartë në 3 dekada”, shkruan ai./CNA.al

Këlliçi nuk ndalet edhe pas zgjedhjeve/ Do të vazhdoj të

Lajmet e fundit nga