LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Evi Kokalari sulmon Berishën/ “Të të vijë turp, bën sikur lufton Ramën”

4 Tetor 2022, 15:16, Politikë CNA

Evi Kokalari sulmon Berishën/ “Të të vijë turp,

Aktivistja Evi Kokalari i është drejtuar kreut të PD-së, Sali Berisha, duke i thënë të të vijë turp.

Ajo e ka akuzuar Berishën se ka legjitimuar gënjeshtrën duke iu referuar zyrtarizimit të kreut të sapozgjedhur të FRPD-së.

“Dhe boll u tallët me Primaret. Ju nuk keni konceptin bazë të konservatorizmin. Dhe vazhdoni me EPP. Shumë nga ne do e kishin për turp në këtë pikë që PD-ja te hiqej si konservatore. Tashti bëni sikur do luftoni Edi Ramën”, ka shkruar Kokalari në rrjete sociale,

Më poshtë po sjellim deklaratën e plotë:

Turp të të vij Sali Berisha!!

Ka një muaj që na ka rënë goja duke të thënë qe po bëhen manipulime.

Kam tre muaj që të thashë që Këlliçi vodhi votat dhe përgjigja jote ishte “eh sé 11 vota janë”

Grigels Muçollari ma ka thënë copë qe keta të kryesise donin njeriun e vet si kryetar dhe me ndihmen tëndë ja dolën.

Sot ti legjimitove gënjeshtrën. E paske merituar Lulzim Bashën i dashur zotëri!!!

Dhe boll u tallët me Primaret. Ju nuk keni konceptin bazë të konservatorizmin. Dhe vazhdoni me EPP. Shumë nga ne do e kishin për turp në këtë pikë që PDja te hiqej si konservatore.

Tashti bëni sikur do luftoni Edi Ramën.

Ju jeni te gjithë të mbaruar!!

Evi Kokalari sulmon Berishën/ “Të të vijë turp,

Lajmet e fundit nga