LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Princi Harry: Vetëm me një goditje elektrike do të largoja nga mendja skenat e dashurisë së Meghan

28 Shtator 2023, 18:48, Lifestyle CNA

Princi Harry: Vetëm me një goditje elektrike do të largoja nga

Meghan Markle nuk ishte e huaj para se të martohej me Princin Harry . Si aktore ajo u prezantua me audiencën televizive ndër të tjera edhe me rolin e saj në “Suits”.

Kur u bë e njohur lidhja e saj me Dukën e Sussex, mediat ndërkombëtare sollën në sipërfaqe skenat e saj të dashurisë në “Suits”, diçka që ka ndodhur së fundmi, me rastin e hyrjes së serialit në platformën Netflix, në qershor.

Më konkretisht, ata rikthyen në lajme, atë që kishte shkruar vetë Harry për skenat e dashurisë së gruas së tij.

“Kisha bërë gabim duke kërkuar në google dhe duke parë disa nga skenat e saj seksi në internet”, shkruan ai në librin e tij.“E kisha parë atë dhe një kolege të punës duke “abuzuar” me njëri-tjetrin në ndonjë zyrë apo sallë takimesh. Do të duhej terapi me elektroshok për të hequr ato imazhe nga koka ime. Nuk kisha nevojë të shihja gjëra të tilla”, tha Princi Harry./ CNA

Lajmet e fundit nga