LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mijëra euro"/ Kozak tregon shifrën marramendëse që fiton nga "TikTok"-u, lë me gojë hapur të pranishmit

25 Shtator 2023, 11:43, Lifestyle CNA
"Mijëra euro"/ Kozak tregon shifrën marramendëse
Kozak

Kozak, presonazhi i njohur i rrjeteve sociale, kryesisht në "TikTok", në një intervistë televizive ka treguar detaje rreth punës së tij dhe fitimeve monetare. 

Gjatë intervistës Kozak është pyetur se sa para ka në bankë dhe ai ka treguar se asnjëherë nuk mban lekë në bankë, por vetëm para cash. 

Sipas tij, ai fiton rreth 7 mijë euro në javë dhe në total kursimet e tij shkojnë rreth 800 mijë euro, të cilat i ka cash.

Pjesë nga intervista: 

Moderatorja: Sa para ke në llogarinë tënde bankare aktualisht?

Kozak: Në bankë nuk është se mbaj lekë, i mbaj vetëm cash. Kam nja 800 mijë euro.

Moderatori: Hajde e lëmë këtë emision, ikim bëjmë "live" në "TikTok"./CNA

Lajmet e fundit nga