LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noizy feston 37-vjetorin/ Urimi i Loredanës merr gjithë vëmendjen: Të dua përgjithmonë

27 Shtator 2023, 12:48, Lifestyle CNA
Noizy feston 37-vjetorin/ Urimi i Loredanës merr gjithë
Noizy dhe Loredana

Sot reperi i njohur Noizy feston 37-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për reperin, urimet janë të shumta, por vëmendjen e ka tërhequr ai i reperes Loredana Zefi.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet së bashku me reperin dhe krahas tregon se e cilëson si një shok shumë të mirë.

“Gëzuar ditëlindjen, e dua zemrën tënde. Ti meriton më të mirën, je një shok shumë i mirë Zini. Të dua përgjithmonë dhe të bekoftë zoti”, shkruan Loredana.

Noizy feston 37-vjetorin/ Urimi i Loredanës merr gjithë

Kujtojmë se dyshja më herët janë përfolur për një lidhje dashurie, por si Noizy dhe Loredana e mohuan duke thënë se mes tyre ka një miqësi të mirë.

Loredana dhe Noizy kanë dhe bashkëpunime muzikore së bashku, ku “Heart Atack” ka marrë me milionë klikime në "YouTube". / CNA

 

Lajmet e fundit nga