LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Histori dashurie/ Luizi dhe Kiara, në kopertinën e një libri

26 Shtator 2023, 17:35, Lifestyle CNA

Histori dashurie/ Luizi dhe Kiara, në kopertinën e një libri

Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë ndër çiftet më të komentuara të momentit.

Historia e tyre e dashurisë rrëmbeu një publik të tërë dhe vijon të ketë vëmendjen e tyre.

Ata shpesh janë bërë imazh i reklamave të ndryshme, por së fundmi imazhi i tyre është vënë në kopertinën e një libri.

Libri flet për një histori dashurie dhe titullohet “në mes të kaosit”.

Luiz Ejlli e ka postuar foton e librit në rrjetet sociale./ CNA

Lajmet e fundit nga