LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protagonist Luizi dhe Olta/ Kjo është data kur do shfaqet filmi “Në Kuadër të Dashurisë”

23 Shtator 2023, 22:15, Kulturë CNA

Protagonist Luizi dhe Olta/ Kjo është data kur do shfaqet filmi

Filmi i shumëpërfolur “Në Kuadër të Dashurisë, ku janë protagonistë edhe dy ish-pjesëmarrësit në BBV, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, do të shfaqet për publikun më 10 tetor 2023.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Top Channel.

Ky film flet për një çift të martuar prej vitesh që vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar implikimet e familjeve të tyre në këtë ndarje.

Vendimi për t’u ndarë do i bëjë ata të njohin kufijtë e njërit-tjetrit dhe të njerëzve të tyre të dashur në situata plot humor dhe dashuri.

Actorët që do të marrin pjesë në film janë: Ndriçim Xhepa, Sara Hoxha, Olta Gixhari, Luiz Ejlli, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Olta Daku, Roerd Toçe, Besmir Bitraku, Zamira Kita, Sotiraq Bratko, Aleksandër Grami, Eni Shehu, Dea Mishel Hoxha, Salsano Rrapi, Myzafer Zifla, Klodiana Keco, Koço Qendro.

Olta dhe Luizi kanë ndarë shpesh sekuenca nga filmi dhe një pjesë e madhe e fancave të tyre mezi presin ta shikojnë dyshen në këtë bashkëpunim./ CNA

Lajmet e fundit nga