LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skenat e seksit oral të Meghan Markle/ "Jam ndier tepër e seksualizuar"

24 Tetor 2022, 11:06, Lifestyle CNA

Skenat e seksit oral të Meghan Markle/ "Jam ndier tepër e

Meghan Markle së fundmi tha se kishte lënë një shfaqje lojërash në të kaluarën sepse ishte “objektivizuar” dhe deklaroi se në vazhdim i hodhi poshtë rolet e “gruas budallaqe, por tërheqëse”.

U zbulua se Markle luajti në skenën e seksit oral në një film të xhiruar pas këtij incidenti.

Dukesha e Sussex foli për përvojën e saj në shfaqjen e lojës Deal or No Deal në vitin 2006, në episodin e fundit të podcast-it të saj Archetypes të lançuar së fundmi.

Në programin ku garuesit përpiqen të arrijnë çmimin e madh duke zgjedhur kuti në mënyrë të rastësishme, Markle ishte një nga vajzat e reja që mbante kutitë dhe u dallua me fizikun e tyre.

Markle tha se u largua nga shfaqja sepse ndihej “tepër e seksualizuar” dhe “ndihej budallaqe”.

Dukesha e Sussex ka pohuar se pas kësaj eksperience ka refuzuar rolet në të cilat është “objektivizuar”.

Megjithatë, ata që e kuptuan se seriali rinor 90210, në të cilin Markle luan një grua që i bën seks oral të dashurit të saj në një skenë, u filmua pas shfaqjes së lojës, reaguan.

Përdoruesit e mediave sociale e komentuan Markle si "kontradiktore me veten".

Komentet e Markle për Deal or No Deal tërhoqën reagime të tjera të forta.

Aktorja e famshme Whoopi Goldberg akuzoi Markle se "i bën gratë të ndihen keq vetëm duke u përpjekur për të siguruar jetesën".

Transmetuesja e lajmeve Megyn Kelly gjithashtu deklaroi se kritikat i konsideronte të pajustifikuara, duke theksuar se Markle e dinte formatin e konkursit dhe ishte e vetëdijshme se çfarë të priste para se të fillonte./CNA.al

Lajmet e fundit nga