LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas fitores së Zvicrës/ Stresi bën "tag" Vuçiçin, ka diçka për t'i "kujtuar"

3 Dhjetor 2022, 11:09, Lifestyle CNA

Pas fitores së Zvicrës/ Stresi bën "tag"

Pas ndeshjes së mbrëmshme mes Serbisë dhe Zvicrës, të shumta kanë qenë reagimet nga shqiptarët, mediat dhe artistët.

Një ndër ta ka qenë edhe reperi i njihur Stresi, i cili përmes një fotoje me një figurë të njohur të UÇK-së, ka zgjedhur të “godasë” presidentin serb Vuçiç.

Në një postim në "Instastory", ai është shfaqur krah kryetarit të Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj.

“Ti e njeh atë Vuçiç?  Komandant Çelikun”, ka shkruar ai, duke etiketuar (tag) vetë presidentin serb./CNA.al

 

Pas fitores së Zvicrës/ Stresi bën "tag"

Lajmet e fundit nga