LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë në Milot/ Dyshohet për të plagosur dhe viktima

22 Korrik 2022, 21:24, Kronika CNA
Të shtëna me armë në Milot/ Dyshohet për të
Foto nga vendngjarja

Disa të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot.

Dyshohet se nga të shtënat ka persona të plagosur dhe viktima.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e këtyre të shtënave.

Mësohet se policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vedngjarje, ndërkohë pritet që blutë të hedhin më shumë dritë për ngjarjen./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga