LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Durrës/ Mbytet një grua 54-vjeçare

22 Korrik 2022, 17:32, Kronika CNA
Durrës/ Mbytet një grua 54-vjeçare
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar rreth orës 16:45, në lagjen nr. 13 të Durrësit.

Bëhet me dije se në afërsi të urës të Dajlanit, është mbytur shtetasja H. S., 54 vjeçe, banuese në Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë, 54-vjeçarja dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga