LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U largua nga familjarët/ Gjendet fëmija 5 vjeç në Tiranë

21 Korrik 2022, 20:48, Kronika CNA
U largua nga familjarët/ Gjendet fëmija 5 vjeç në
Drejtoria e Policisë Tiranë

Vetëm pak pasi u njoftua për humbjen e një fëmije 5 vjeç në Tiranë, mësohet se i mituri është gjetur.

Blutë bëjnë me dije se tashmë fëmija është dërguar pranë familjarëve. Ai u largua nga gjyshja e tij rreth orës 19:00.

Familjarët e tij kërkuan ndihmën e policisë dhe qytetarëve, por fatmirësisht tashmë fëmija është pranë tyre./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga