LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Rrogozhinë/ Gjendet i pajetë në rrugë

20 Korrik 2022, 20:04, Kronika CNA
E rëndë në Rrogozhinë/ Gjendet i pajetë në
Foto ilustruese

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të qytetit të Rrogozhinës.

Trupi është gjetur nga kalimtarë të rastit, ndërsa dyshohet se viktima është banor i zonës së Rrogozhinës.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit në fjalë.

Aktualisht trupi i viktimës është dërguar në morgun e spitalit të Kavajës. Pritet ekspertiza dhe autopsia e trupit për të përcaktuar shkaqet e vdekjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga