LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrahën partneret dhe fëmijët e mitur/ Bien në pranga 3 dhunues në Tiranë

2 Qershor 2023, 15:48, Kronika CNA
Rrahën partneret dhe fëmijët e mitur/ Bien në pranga 3
Foto ilustruese

3 persona kanë rënë ditën e sotme në prangat e policisë së Tiranës, pasi kanë dhunuar partneret e tyre dhe fëmijët e mitur.

Konkretisht, Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 ndaluan shtetasin F. B., 25 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë dhe ka përndjekur ish-bashkëjetuesen e tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin V. M., 61 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të tyre të mitur.

Ndërsa, Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin M. L., 37 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëjetueses.

Sakaq, materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga