LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr për vendosjen e shezlongëve/ Tre persona dhunojnë dhe kërcënojnë 64-vjeçarin

1 Qershor 2023, 11:28, Kronika CNA

Sherr për vendosjen e shezlongëve/ Tre persona dhunojnë dhe

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin D. T., 31 vjeç, si dhe shpallën në kërkim shtetasit Z. M., 27 vjeç dhe S. M., 27 vjeç, të tre banues në Shkodër.

Dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kanosur shtetasin S. H., 64 vjeç, banues në Shkodër, e kanë goditur atë me mjete të forta dhe i kanë dëmtuar automjetin me të cilin lëvizte, për shkak të shfrytëzimit të hapësirave në plazh, për vendosjen e shezlongëve.

Vijon puna për kapjen e shtetasve Z. M. dhe S. M.  

Lajmet e fundit nga