LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO/ Për kë do të dëshmojë i penduari i drejtësisë?

30 Maj 2023, 11:23, Kronika CNA

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO/ Për kë do të

I penduari i drejtësisë, Nuredin Dumani, është shoqëruar në Gjykatën e Posaçme, ku po zhvillohet seanca me dyer të mbyllura.

Mësohet se ai do të dëshmojë në procesin ndaj Altin Ndocit, Klevis Allës, Besian Xhixhës dhe Enver Divës, të cilët akuzohen për vrasjen e vëllezërve Viktor e Besmir Haxhia si dhe Dorian Shkozës e Anxhelo Avdisë.

Pjesë e procesit është dhe Klevis Alla, gjithashtu i penduar i drejtësisë. Dëshmia e tij ka përplasje me atë të Nuredin Dumanit.

Lajmet e fundit nga