LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një person i pajetë në Lushnjë/ Dyshimet e para

29 Maj 2023, 15:50, Kronika CNA
Gjendet një person i pajetë në Lushnjë/ Dyshimet e para
Foto ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotm rreth orës 14:25, në një kanal në fshatin Plug të Lushnjës.

Trupi i pajetë është identifikuar të jetë i shtetasit me iniciale A. K., 59 vjeç.

Ai ishte shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë Lushnjë, për largim nga banesa në datë 27.05.2023.

Paraprakisht dyshohet se 59-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi nuk janë gjetur shenja dhune në trup.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga