LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - E rëndë/ Rrëzohet ekrani digjital në ceremoninë e diplomimit, bie mbi nxënëset

29 Maj 2023, 15:35, Kronika CNA

Video - E rëndë/ Rrëzohet ekrani digjital në ceremoninë

Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë diplomimit të disa maturantëve, në një shkollë private në Tiranë.

Teksa po mbahej ceremonia e diplomimit dhe në skenë ishin ngjitur disa nxënës, ekrani digjital pas tyre është shkëputur.

Siç shihet edhe në videon e publikuar në rrjet, ekrani i madh ka rënë mbi nxënëset dhe i ka zënë poshtë.

Si pasojë rapotohet se kanë mbetur të plagosura disa nxënëse, të cilat kanë thyerje të gjymtyrëve dhe lëndime të tjera në trup.

Deri më tani nuk ka një raportim nga policia për këtë ngjarje, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e vajzave./ CNA.al

Lajmet e fundit nga