LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet granata në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin/ Policia rrethon zonën

27 Maj 2023, 19:35, Kronika CNA

Gjendet granata në zonën e Ranës së Hedhun në

Një granatë dore është konstatur në anë të rrugës kryesore në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin.

Raportohet se policia ka rrethuar zonën ku ndodhet granata dhe po priten forcat xheniere për ta hequr./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga