LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në rrugën Bilisht-Korçë/ 3 persona përfundojnë në spital

29 Maj 2023, 17:07, Kronika CNA
Aksident në rrugën Bilisht-Korçë/ 3 persona
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 16:10, në aksin rrugor Bilisht-Korçë, në afërsi të fshatit Cangonj.

Mësohet se janë përplasur 2 automjete. Për pasojë, janë dëmtuar 3 shtetas, të cilët u transportuan për mjekim në spitalin e Korçës.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Ndërkaq, grupi hetimor po kryhen veprimet proceduriale dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga