LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Furgoni pëmbyset në aksin Pogradec-Qafë Thanë/ Vështirësohet qarkullimi

31 Maj 2023, 18:55, Kronika CNA
Furgoni pëmbyset në aksin Pogradec-Qafë Thanë/
Foto ilustruese

Një furgon është përfshirë pasditen e sotme në një aksident në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë.

Furgoni ka rrëshqitur në rrugë dhe është përmbysur në afërsi të fshatit Piskupat.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur, por dëmet materiale janë të shumta.

Si pasojë, është vështirësuar qarkullimi dhe janë krijuar radhë makinash.

Ndërkohë, policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet të japë më shumë informacion mbi aksidentin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga