Qëlloi në drejtim të vëllait pas sherrit për plazhin/ Arrestohet autori në Radhimë

4 Korrik 2022, 14:22, Kronika CNA
Qëlloi në drejtim të vëllait pas sherrit për plazhin/
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar Eduard Kondin, i cili qëlloi me armë në drejtim të vëllait të tij në Radhimë, Benjamin Kondi.

Mësohet se konflikit nisi për administrimin e plazhit, i cili është në pronësi në dy vëllezërve dhe degradoi në përdorimin e armës.

Eduardi është arrestuar në një banesë në Lungomare dhe po shoqërohet në komisariat./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga